BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 14598227

nr 1459 8227

Arne Jacobsen

(1902-1971), Danmark

Bordslampa, "AJ", Louis Poulsen, Danmark. Lackad metall, skärmen invändigt vit. Höjd: 54 cm

Kondition: repor, slitage

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 4 april 2022
kl 18:37:03

Arne Jacobsen

Läs mer om Arne Jacobsen